Contact leerkracht

Jenny Arkema
j.arkema@ckcdrenthe.nl
 
Jaqueline Bennink
j.bennink@ckcdrenthe.nl
 
Sannie de Kooij
onderwijsassistent
s.dekooij@ckcdrenthe.nl
 
Marike Bremmer
m.bremmer@ckcdrenthe.nl
 
Marloes Bruins
m.bruins@ckcdrenthe.nl
 
Rohani Bos
r.bos@ckcdrenthe.nl
 
Irma Brouwers
i.brouwers@ckcdrenthe.nl

 
Marlies van Dijk
onderwijsassistent
m.vandijk@ckcdrenthe.nl
 
Mariëlle Woltjer
m.woltjer@ckcdrenthe.nl
 
Martine Eisinga
m.eisinga@ckcdrenthe.nl
 
Rianne Elders
onderwijsassistent
r.elders@ckcdrenthe.nl
 
Ali Joling
a.joling@ckcdrenthe.nl

 
Auke de Haan
onderwijsassistent
a.dehaan@ckcdrenthe.nl
 
Marjanneke Krijgsheld
m.krijgsheld@ckcdrenthe.nl

 
Mariët Mulder
mariet.mulder@ckcdrenthe.nl
 
Marleen Mulderij
m.mulderij@ckcdrenthe.nl
 
Willy Nienhuis
w.nienhuis@ckcdrenthe.nl

 
Jerpen Nieuwenhuis
vakleerkracht gymnastiek
j.nieuwenhuis@ckcdrenthe.nl
Alice Reusien
a.reusien@ckcdrenthe.nl
 
Willeke Sikken
w.sikken@ckcdrenthe.nl
Mark Visser
m.visser@ckcdrenthe.nl
 
Susanne Weistra
s.weistra@ckcdrenthe.nl
Bea Wisselaar
b.wisselaar@ckcdrenthe.nl
 
Tineke Wolters
t.wolters@ckcdrenthe.nl
Túlay Beugeling
administratie
t.beugeling@ckcdrenthe.nl
Marga Hulswit
administratie
m.hulswit@ckcdrenthe.nl

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.