Contact leerkracht

Jenny Arkema
j.arkema@ckcdrenthe.nl
 
Jaqueline Bennink
j.bennink@ckcdrenthe.nl
 
Marike Bremmer
m.bremmer@ckcdrenthe.nl
 
Marloes Bruins
m.bruins@ckcdrenthe.nl
 
Rohani Bos
r.bos@ckcdrenthe.nl
 
Irma Brouwers
i.brouwers@ckcdrenthe.nl
 

Saidou Diallo
s.diallo@ckcdrenthe.nl

 

Marlies van Dijk
onderwijsassistent
m.vandijk@ckcdrenthe.nl
 
Rianne Elders
onderwijsassistent
r.elders@ckcdrenthe.nl
 
Auke de Haan
onderwijsassistent
a.dehaan@ckcdrenthe.nl
 
Sannie de Kooij
onderwijsassistent
s.dekooij@ckcdrenthe.nl
 
Marjanneke Krijgsheld
m.krijgsheld@ckcdrenthe.nl

 
Marleen Mulderij
m.mulderij@ckcdrenthe.nl
 
Willy Nienhuis
w.nienhuis@ckcdrenthe.nl
 

Jeroen Nieuwenhuis
vakleerkracht gymnastiek
j.nieuwenhuis@ckcdrenthe.nl
 

Alice Reusien
a.reusien@ckcdrenthe.nl
 

Mark Visser
m.visser@ckcdrenthe.nl
 
Ilona Voorwald
i.voorwald@ckcdrenthe.nl
 
Susanne Weistra
s.weistra@ckcdrenthe.nl
 
Karin Westra
k.westra@ckcdrenthe.nl
 
Mariëlle Woltjer
m.woltjer@ckcdrenthe.nl
 
Bea Wisselaar
b.wisselaar@ckcdrenthe.nl
 
Tineke Wolters
t.wolters@ckcdrenthe.nl
 
Martine Eisinga
m.eisinga@ckcdrenthe.nl
 
Túlay Beugeling
administratie
t.beugeling@ckcdrenthe.nl
 
Marga Hulswit
administratie
m.hulswit@ckcdrenthe.nl
 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.